ADRES

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Bobrownikach, ul. Kościuszki 25c

42-584 Dobieszowice

KONTAKT

tel.:  (32) 287 78 63

kom: 502 097 819

email: ops@bobrowniki.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

strzalkaPoniedziałek: 07:00 - 16:00

Wtorek - Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 14:00

aktywny senior logo

Wszystkich mieszkańców Gminy Bobrowniki, którzy ukończyli 60 rok życia zachęcamy do składania wniosków o Kartę AS – Aktywnego Seniora wydawanej w związku z programem „AS – Aktywny Senior Powiatowy Program dla Seniorów na lata 2014 – 2018”

Celem programu jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych poprzez promowanie aktywności społecznej i zawodowej oraz wspieranie systemu opieki. W jego ramach realizowane są m. in. spotkania, warsztaty, zajęcia sportowe, natomiast Karta Aktywnego Seniora upoważnia do ulg i zniżek u wybranych partnerów.

Czytaj więcej: Karty AS - Aktywnego Seniora

obrazek wielkanocnyW poniedziałek 10 kwietnia br. odbyło się świąteczne spotkanie podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej. Przy wielkanocnym stole zebrali się również zaproszeni goście: Wójt Gminy Bobrowniki - Arkadiusz Ziemba, Z-ca Wójta Gminy Bobrowniki - Małgorzata Bednarek, Przewodniczący Rady Gminy Bobrowniki - Zbigniew Binko, Sekretarz Gminy - Janusz Majczak.

Czytaj więcej: ŚNIADANIE WIELKANOCNE

wykrzyknik

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.
Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym.

Czytaj więcej: STYPENDIA DLA DZIECI W CIĘŻKIM STANIE KLINICZNYM

wykrzyknik

Fundacja mBanku po raz czwarty wesprze niestandardowe sposoby nauczania matematyki. W rozpoczętym właśnie programie mPotęga  wnioskodawcy mogą ubiegać się o  granty w wysokości od 2 do 8 tys. zł. Jest o co walczyć. Tylko w ubiegłorocznej edycji programu przyznano dofinansowanie na łączną kwotę ponad 1,2 mln zł. 

Czytaj więcej: Rusza nabór wniosków do mPotęgi: czekają granty do 8 tys. zł na naukę matematyki

wykrzyknik

W piątkowy wieczór odbył się koncert charytatywny pt.: "Razem dla Dominiki " pod patronatem Wójta Gminy Bobrowniki Arkadiusza Ziemby. Na deskach sceny Sączowskiego Domu Kultury wystąpili:

Czytaj więcej: "RAZEM DLA DOMINIKI"

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com