ADRES

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Bobrownikach, ul. Kościuszki 25c

42-584 Dobieszowice

KONTAKT

tel.:  (32) 287 78 63

kom: 502 097 819

email: ops@bobrowniki.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

strzalkaPoniedziałek: 07:00 - 16:00

Wtorek - Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 14:00

wykrzyknikStarostwo Powiatowe w Będzinie organizuje w dniach 18 - 25 listopada 2017 r. cykl wydarzeń dla seniorów w ramach Tygodnia Seniora w Powiecie Będzińskim.

Czytaj więcej: Tydzień Seniora w Powiecie Będzińskim

wykrzyknikInformacje o możliwościach pomocy w zakresie noclegu i wyżywienia uzyskasz dzwoniąc na całodobowy bezpłatny numer:

987

Czytaj więcej: POMOC BEZDOMNYM W OKRESIE ZIMOWYM NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

wykrzyknik
W sobotę 28 października w Domu Kultury w Sączowie odbyła się pierwsza Gminna Familiada Rodzinna, której przewodnim hasłem było: "W rodzinie moc – nie przemoc". Organizatorem był Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach.

Czytaj więcej: Gminna Familiada Rodzinna

familiada ops 1

Wójt Gminy Bobrowniki wraz z Ośrodkiem Pomocy Społecznej zapraszają na Familiadę Rodzinną, któa odbędzie się 28 października w Domu Kultury w Sączowie.

Czytaj więcej: Familiada Rodzinna

caritas

Powodzeniem zakończyła się ogólnopolska kampania Caritas pod hasłem „Kromka chleba dla sąsiada”. Całość kampanii skupia się na osobach potrzebujących, samotnych i co istotne – starszych. Jednym z jej celów jest uaktywnienie pomocy sąsiedzkiej, uświadomienie społeczeństwa na potrzebę wsparcia właśnie takich osób. Dzięki współpracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Bobrownikach i grupie wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Rogoźniku.

Czytaj więcej: „Kromka chleba dla sąsiada !”

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com