ADRES

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Bobrownikach, ul. Kościuszki 25c

42-584 Dobieszowice

KONTAKT

tel.:  (32) 287 78 63

kom: 502 097 819

email: ops@bobrowniki.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

strzalkaPoniedziałek: 07:00 - 16:00

Wtorek - Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 14:00

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013Pogorzelica oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 2013Pogorzelica oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

slonceTegoroczne wakacje rozpoczęły się dla dzieci rodzin objętych pomocą Ośrodka Pomocy Społecznej z gminy Bobrowniki bardzo aktywnie. W dniach od 13 do 23 lipca 2013r wypoczywało 26 dzieci na koloniach letnich w miejscowości Pogorzelica nad Morzem Bałtyckim. Organizatorem kolonii był Urząd Gminy Bobrowniki. Na ten cel zostały wykorzystane środki finansowe z Gminnego Programu Profilaktyki

Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. W Ośrodku Wypoczynkowym "Krystyna" w Pogorzelicy dzieci korzystały z boiska, placów zabaw oraz basenu. Do dyspozycji dzieci była: sala dyskotekowa, sala karaoke, sala audiowizualna i sale do zajęć w razie niepogody. Dzieci miały zapewnioną opiekę lekarską i pielęgniarską. Organizowane były zajęcia zgodnie z programem kolonii i programem profilaktycznym.

W czasie turnusu odbyły się 3 wycieczki:

  • do Kołobrzegu , gdzie zwiedzały Muzeum Oręża Polskiego, Latarnie Morską, Starówkę , Katedrę i odbyły rejs statkiem,piesza do Latarni Morskiej w Niechorzu,
  • piesza ścieżka ekologiczna nad śluzą Liwka.

Ponadto program kulturalny obejmował konkursy:

  • czystości,
  • rzeźby w piasku,
  • karaoke, 
  • ekologiczny,
  • na logo, nazwę kolonii.

Były organizowane Neptualia, pasowanie na koloniste, spotkanie z "magikiem", ognisko, dyskoteki, Spartakiada Kolonijna, zabawy na plaży i boiskach na terenie obiektu kolonijnego. W trakcie pobytu dzieci zapoznały się z historią i topografią okolicy.

 

{gallery}2013Pogorzelica{/gallery}

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com