ADRES

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Bobrownikach, ul. Kościuszki 25c

42-584 Dobieszowice

KONTAKT

tel.:  (32) 287 78 63

kom: 502 097 819

email: ops@bobrowniki.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

strzalkaPoniedziałek: 07:00 - 16:00

Wtorek - Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 14:00

wykrzyknikTo hasło tegorocznego pikniku rodzinnego z okazji dnia dziecka zorganizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Bobrownikach oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

W piątek, 2 czerwca, w godzinach po południowych, odbył się rodzinny piknik. Teren Ośrodka Wypoczynkowego Zalew numer I w Rogoźniku odwiedziło ponad 400 zainteresowanych wydarzeniem. Atrakcji tego dnia nie było końca. Każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie. Piknik rozpoczął się zabawą z animatorką, która roztańczonym krokiem zachęcała dzieci do zabawy.

W dziedzinie sportu również każdy chętny mógł się sprawdzić. Olimpiada sportowa składała się między innymi z podbijania piłek, skoku na skakankach oraz przeplatania szarfą. Dla każdego kto przez wysiłek fizyczny poczuł głód, czekał przepyszny poczęstunek w formie grilla. Ilość uczestników podczas pikniku jest doskonałym dowodem na to, że tego typu imprezy są potrzebne. Rodzice z chęcią spędzają czas z dziećmi – a to cieszy, komentuje Wójt Gminy Bobrowniki, Arkadiusz Ziemba, który objął imprezę chonorowym patronatem. Atrakcji dla dzieci nie brakowało, każdy mógł schować się w bańce mydlanej, przeistoczyć się w ulubionego bohatera dzięki malowaniu twarzy, a także stworzyć zwierzątka z balonów. Pod koniec pikniku odbył się występ świetnego zespołu, który przeniósł wszystkich do krainy bajek. Artyści między innymi wcielili się w bohaterów z Kubusia Puchatka, Tarzana, Roszpunki oraz Elzy.

Za pełne zaangażowanie współpracę dziękujęmy MOPR Piekary Śląskie oraz wolonatriuszom. Ilość uczestników to najlepszy dowód że Brynica to nie granica !

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com