ADRES

Ośrodek Pomocy Społecznej

w Bobrownikach, ul. Kościuszki 25c

42-584 Dobieszowice

KONTAKT

tel.:  (32) 287 78 63

kom: 502 097 819

email: ops@bobrowniki.pl

GODZINY URZĘDOWANIA

strzalkaPoniedziałek: 07:00 - 16:00

Wtorek - Czwartek: 07:00 - 15:00

Piątek: 07:00 - 14:00

polkolonie
Końca dobiegł I turnus półkolonii w Gminie Bobrowniki, które trwały przez pięć dni, od 17 do 21 lipca.

Jak co roku w okresie letnim dzieci z naszej gminy miały możliwość uczestniczenia w półkoloniach organizowanych przez Gminę Bobrowniki wspólnie z  Ośrodkiem Pomocy Społecznej.


W pierwszym turnusie wzięło udział 25 uczestników. Przy pomocy firmy Róża Wiatrów, dzieci nie mogły narzekać na nudę. Lipcowe półkolonie przybrały formę sportową. Między innymi organizowane były olimpiady w różnych dyscyplinach sportowych, a także wycieczki turystyczne. Najchętniej dzieci brały udział w rozgrywkach piłki nożnej, ale znalazły się również te, które z zapałem strzelały z łuku bądź przeciągały linę. Dla uczestników zorganizowany był również jednodniowy wyjazd w góry do Szczyrku, gdzie dzielnie zdobywały szczyt góry Klimczok.
Półkolonie zawsze cieszą się z ogromnym zainteresowaniem. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice już dopytywali o atrakcje drugiego turnusu. Taka forma aktywności ma na celu integrację grup rówieśniczych, rozwijanie umiejętności interpersonalnych, a także aktywizację dzieci. Podczas pięciu dni dzieci brały udział w różnorodnych zajęciach, które ukazywały ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu oraz rozwijały pasje i zainteresowania.
II turnus półkolonie rozpocznie się 7 sierpnia, serdecznie zachęcamy rodziców do zapisywania swoich pociech. Należy pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona.

Joomla 3.0 Templates - by Joomlage.com